O Nas

Anastazja, to nie tylko przyjęcia weselne. To idealne miejsce do zorganizowania licznych przyjęć, konferencji, kongresu czy szkoleń.

Anastazja, to idealne miejsce nieograniczonych możliwości. Wszystkie imprezy są starannie zaplanowane
i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Nasze sale są klimatyzowane.

Poszukujesz miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o eleganckim przyjęciu, gdzie Ty i Twoi goście poczujecie się wyjątkowo?

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego ta uroczystość powinna pozostać w pamięci jako jedyna i niepowtarzalna. Organizując przyjęcie w naszym lokalu, możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru.

Podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości. Wsłuchując się we wszystkie uwagi i sugestie. Pomożemy w doborze menu oraz scenariusza imprezy. Dodatkowe atrakcje w postaci wynajęcia cocktail-baru, stołu wiejskiego i szwedzkiego, czekoladowego Foundee nadadzą jeszcze większego blasku temu wieczorowi. Oferujemy liczne miejsca noclegowe dla gości oraz pokój dla nowożeńców gratis.

Główny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę, smaczne dania oraz wystrój sali weselnej.

Anastazja, to nie tylko przyjęcia weselne. To idealne miejsce do zorganizowania licznych przyjęć, konferencji, kongresu czy szkoleń.

Anastazja, to idealne miejsce nieograniczonych możliwości. Wszystkie imprezy są starannie zaplanowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Nasze sale są klimatyzowane.

Doświadczony zespół z przyjemnością zaplanuje i zadba o każdy szczegół Państwa przyjęcia.

Zapraszamy!