O NAS

Poszukujesz miejsca gdzie spelnią sie Twoje marzenia o eleganckim przyjęciu, gdzie Ty i Twoi goście poczujecie sie wyjatkowo?

Aby ten dzień utkwił nie tylko w pamięci młodej parze, ale rownież w pamięci gosci?

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego ta uroczystośc powinna pozostać w pamieci jako jedyna i niepowtarzalna. Organizując przyjęcie w naszym lokalu, możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru.

Podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystosci. Wsłuchując się we wszystkie uwagi i sugestie. Pomożemy w doborze menu oraz scenariusza imprezy. Dodatkowe atrakcje w postaci wynajecia cocktail-baru, stolu wiejskiego i szwedzkiego, czekoladowego Foundee nadadzą jeszcze większego blasku temu wieczorowi. Oferujemy liczne miejsca noclegowe dla gosci oraz pokoj dla nowożenców gratis.

Glowny nacisk kładziemy na profesjonalną obslugę, smaczne dania oraz wystrój sali weselnej.

Anastazja, to nie tylko przyjęcia weselne. To idealne miejsce do zorganizowania licznych przyjęc, konferencji, kongresu czy szkoleń.

Anastazja, to idealne miejsce nieograniczonych możliwosci. Wszystkie imprezy są starannie zaplanowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegołach. Nasze sale są klimatyzowane.

Doświadczony zespoł z przyjemnoscią zaplanuje i zadba o każdy szczegół Państwa przyjęcia.

Zapamiętaj ten adres:
"ANASTAZJA"
ul.Płocka 69A
09-440 Staroźrebywww.anastazja.pl

email: anastazja@neostrada.pl

KONTAKT

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny:

tel. (0-24) 261-25-41
tel. 501-291-608

Sala bankietowa Kawiarnia i restauracja Stół nowożenców Anastazja